Emilia Sporek

Emilia Sporek jest pielęgniarką od 2018r. W swojej praktyce zauważyła jak mało skuteczna jest medycyna akademicka, nie rozpatruje i nie analizuje problemu zdrowotnego człowieka całościowo.


Medycyna Akademicka stała się bardzo komercyjna z nastawieniem na zysk, a jej skuteczność jest coraz mniejsza.


Dzięki tym obserwacjom i nauce, praktyce zauważyła jak bardzo skuteczne w leczeniu chorób, są alternatywne metody leczenia. Wiele lat szukała odpowiedzi na trapiące ją pytania. Znalazła już wiele odpowiedzi i skutecznych terapii.


Aktualnie dokształca się na kierunku terapie naturalne, oraz psychologia psychotroniczna. Emilia pracuje z energią, oczyszcza duszę. Ukończyła II stopień Reiki, oraz Kosmoenergetykę, jest Terapeutą.


Oczyszcza i harmonizuje czakry, pomaga rozwiązywać sytuacje życiowe, oczyszcza je z negatywnych wpływów. Pomaga wypracować wielopłaszczyznowy system ochronny, odnawia harmonie ze światem zewnętrznym, daje pozytywną siłę.


Organizm zdrowieje. W zdrowym ciele zdrowy duch. Kosmoenergetyka posiada certyfikat Światowej Organizacji Zdrowia. Stosowane metody uzdrawiania zostały przebadane przez jednostki WHO, ponadto działanie kosmoenergetyki zostało potwierdzone przez WHO.


Emilia Sporek pomaga przywrócić organizm do równowagi i zdrowia, poprzez terapię, badania i pracę z energią człowieka.


Wykonuje również pomiary radiestezyjne. refleksoterapię, konchowanie uszu, oraz pinoterapię z elementami schiatsu.


Dodatkowo prowadzi badanie skanu organizmu Mezotorem Quantum, terapię urządzeniem Vitafon.


Ciągle się rozwija. Już niebawem dostępne będą w gabinecie kolejne usługi urządzeniami do biorezonansu.

MEZATOR QUANTUM

To efekt spotkania medycyny, bioinformatyki i inżynierii elektronicznej, a jego bazę stanowi medycyna kwantowa. Jest idealnym uzupełnieniem dla pozostałych metod diagnostycznych.

Świecowanie uszu

Konchowanie uszu to bardzo skuteczna naturalna stara metoda leczenia Indian Hopi. W zabiegu wykorzystujemy jedyne w swoim rodzaju konchy, opatentowane według przepisu Indian Hopi.

0 +
Klientów
0 +
Produktów
0 +
Usług
0
Lat praktyki

Bądzmy w kontakcie

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań lub sugestji. Odpowiemy tak szybko jak to bedzie mozliwe.