OCENA KONDYCJI ZDROWOTNEJ W 60 SEKUND.

URZĄDZENIE DO DIAGNOSTYKI ORGANIZMU!

MEZATOR QUANTUM to efekt spotkania medycyny, bioinformatyki i inżynierii elektronicznej, a jego bazę stanowi medycyna kwantowa. Jest idealnym uzupełnieniem dla pozostałych metod diagnostycznych. Błyskawicznie analizuje niedobór witamin i minerałów w organizmie pacjenta, a raport regeneruje już w ciągu 60 sekund!

 

Co potrafi Quantum?

  • kompleksowa analiza składu ciała,
  • precyzyjne ustalenie niedoboru witamin i minerałów,
  • wykrywanie pierwiastków śladowych,
  • zbadać bezpiecznie, bezinwazyjnie i bezboleśnie zaledwie w 1 minutę,
  • wygenerować aż do 45 przejrzystych raportów z możliwością natychmiastowego wydruku.

Dlaczego Quantum?

Analizator zdrowia Quantum jest:

  • nieinwazyjny,
  • badanie jest proste – pacjent trzyma przez minutę elektrodę, która na zasadzie pola elektromagnetycznego zbiera informacje,
  • bezbolesny.

Co m.in. zbada Quantum?

Układ krążenia i naczyń mózgowych, układ hormonalny, system odpornościowy, wątrobę, przewód pokarmowy, piersi, pęcherzyk żółciowy, trzustkę, aminokwasy nerek, wskaźnik wzrostu kości, układ oddechowy, oczy, mózg, gęstość mineralną kości, układ rozrodczy, nasienie/plemniki, funkcje seksualne mężczyzn, cykl menstruacyjny, skórę, tarczycę, prostatę, jelito grube, metale ciężkie, alergie, koenzymy, zmiany reumatoidalne, nadmiar cukru we krwi, mikroelementy i witaminy.

Świecowanie uszu

Konchowanie uszu to bardzo skuteczna naturalna stara metoda leczenia Indian Hopi. W zabiegu wykorzystujemy jedyne w swoim rodzaju konchy, opatentowane według przepisu Indian Hopi.

Emilia Sporek

Jest pielęgniarką od 2018r. W swojej praktyce zauważyła jak mało skuteczna jest medycyna akademicka, nie rozpatruje i nie analizuje problemu zdrowotnego człowieka całościowo.

0 +
Klientów
0 +
Produktów
0 +
Usług
0
Lat praktyki

Bądzmy w kontakcie

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań lub sugestji. Odpowiemy tak szybko jak to bedzie mozliwe.