OptiCykl MN Spirulina

by rafal
0 comment

Suplement diety przeznaczony dla kobiet. Wspomaga naturalną regulacje cyklu menstruacyjnego w zakresie obfitości krwawień oraz bólu. Poprzez uzupełnianie cennych substancji odżywczych wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego. Opti Cykl MN® to specjalnie dobrana mieszanka ziół doskonale wspomagająca zdrowie kobiet, tak by mogły czuć się dobrze i każdego dnia były pełne energii.

Prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego

Prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego ma wpływ nie tylko na naszą płodność, ale też na jakość życia. Różne zaburzenia i dolegliwości układu rozrodczego mogą skutecznie uprzykrzać życie, na przykład podczas menstruacji. Opti Cykl MN® to naturalna mieszanka ziół, które skutecznie wspomagają regulacje cyklu i dolegliwości związanych z miesiączkowaniem czy upławami. Suplementację Opti CYKL MN® stosujemy również wspomagająco u osób w trakcie leczenia infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Pamiętajmy, że problemy z układem rozrodczym zawsze warto skonsultować z ginekologiem.

Opti Cyklin®

Zastrzeżona formuła ekstraktu z liści malin wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego oraz wspomaga regulację cyklu.

Ekstrakt z liści maliny (Rubus)

Uzupełniając cenne substancje odżywcze wpływa korzystnie na fizjologiczną pracę macicy, w tym również poprzez uzupełnianie substancji naturalnych wspomaga działania lecznicze zmniejszające intensywność krwawień oraz poprawę nastroju w okresie menstruacyjnym.

Ekstrakt z liści ruty zwyczajnej (Ruta graveolens)

Ekstrakty stosujemy w suplementacji zbilansowanej diety w trakcie leczenia atonii macicy oraz zaburzeń menstruacyjnych.

Ekstrakt z ziela dziurawca (Hypericum)

Poprzez uzupełnienie cennych substancji naturalnych i odżywczych wspomaga regulacje cyklu menstruacyjnego oraz regulację nasilenia bólu, jaki często towarzyszy miesiączce.

Ekstrakt z ziela krwawnika (Achillea millefolium)

nazywanego inaczej kobiecym ziołem, zawiera fitoestrogeny, które uzupełniają zasoby tych naturalnych, natywnych hormonów kobiecych przez co wspomagają łagodzenie nieprzyjemnych dolegliwości związane z miesiączką, jak też wspomagają poprawę urody skóry u kobiet w okresie postmenopauzalnym.

Ekstrakt z kwiatów jasnoty białej (Lamium album)

stosowany jest w suplementacji u kobiet ze schorzeniami układu rozrodczego, w szczególności jako suplementacja uzupełniająca substancje naturalne, w trakcie leczenia białych upławów.
Ekstrakt z ziela tasznika pospolitego (Capsella bursa pastoris)
Powszechnie stosowany ekstrakt w suplementacji u kobiet w celu wspomagania regulacji krwawień miesiączkowych i skurczów macicy.

You may also like