OptiLiver®

by rafal
0 comment

Suplement ten dedykowany jest dla osób borykających się z problemami układu pokarmowego, jak i dla tych, którzy chcą wspomóc wątrobę w oczyszczaniu i regeneracji. Opti Liver® to dobrze skomponowana mieszanka naturalnych składników, korzystnie wpływających na pracę przewodu pokarmowego.

Zawartość składników w porcji dziennej produktu 1 kapsułka 2 kapsułki
Opti Liverin ® (zastrzeżona formuła) 100 mg 200 mg
Ekstrakt z kłącza Picrorhiza kuraro 10:1 75 mg 150 mg
Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego 10:1 70 mg 140 mg
Ekstrakt z korzenia łopianu 10:1 65 mg 130 mg
Ekstrakt z łodygi ananasa 120:1 w tym bromelanina 20 mg 40 mg
Papaina proszek 48 mg 96 mg
Ekstrakt z owoców łopianu 10:1 15 mg 30 mg

Zalecane przyjmowanie 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. 60 kapsułek wegetariańskich.

Suplement ten dedykowany jest dla osób borykających się z problemami układu pokarmowego, jak i dla tych, którzy chcą wspomóc wątrobę w oczyszczaniu i regeneracji. Opti Liver® to dobrze skomponowana mieszanka naturalnych składników, korzystnie wpływających na pracę przewodu pokarmowego.

Skład:

Opti Liverin®

zastrzeżona formuła z Prunus avium L. i korzenia mniszka lekarskiego wspomaga oczyszczanie wątroby oraz pomaga w jej odtruwaniu i regeneracji.

Ekstrakt z kłącza Picrorhiza kurroa

jest bogatym źródłem flawonoidów, polifenoli, witamin, fitosteroli oraz karotenoidów, które korzystnie wpływają na pracę całego organizmu ze szczególnym uwzględnieniem układu pokarmowego. Najważniejszymi biologicznie aktywnymi składnikami Picrorhiza kurroa są glikozydy pikrozydowe irydoidu (pikrozyd I, II), tzw. kutkiny (kutkins) pochodne acetofenonowe (androzyna, apocynina, piceina); kukurbitacyna, polimery glikoproteinowe. Substancje aktywne katuki skorpionowa te mają lepsze działanie wspierające i odżywcze niż sylimaryna

Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale)

Popularny i lubiany przez dzieci i dorosłych dmuchawiec – ekstrakt z korzenia odżywia i wspomaga pracę wątroby i nerek, które odpowiadają za usuwanie z organizmu szkodliwych substancji oraz zbędnych produktów przemiany materii, Wspomaga odżywianie osób z cukrzycą typu 2. Gorzki smak wyciągów zwiększa nieznacznie fizjologiczne wydzielanie soku żołądkowego i ułatwia trawienie pokarmów. Zawiera też znaczne ilości substancji odżywczych dla bakterii probiotycznych.

Ekstrakt z korzenia łopianu (Arctium lappa Linn.)

substancje zawarte w roślinie wspomagają żołądek, wątrobę i trzustkę. Powinien być również składnikiem zbilansowanej diety u osób chorych na cukrzycę. Zawiera bioaktywne lignany.

Ekstrakt z łodygi ananasa – (Ananas comosus) bromelaina

Jest ona wyjątkiem wśród enzymów rozkładających białka, ponieważ przechodzi nierozłożona przez przewód pokarmowy i jest przyswajana przez organizm w pierwotnej postaci. Bromelaina wspomaga fizjologiczne działanie enzymów proteolitycznych np. trypsyny. Bromelaina wspomaga również działanie układu oddechowego, gdy jest w nim zbyt dużo gęstego śluzu np. w trakcie ataków astmy.

Papaina proszek (Carica papaya L)

Jest to substancja podobna do ludzkiej pepsyny. Uczestniczy w rozkładzie białek i wspiera trawienie przy np. przewlekłym zapaleniu trzuski. Aktywna Papaina wspomaga inne enzymy, które trawią białka pasożytów obecnych w przewodzie pokarmowym do albuminoz i peptonów. Wspomaga również dbałość o uzębienie z osadami i kamieniem nazębnym.

You may also like