OptiMigra Spirulina

by rafal
0 comment

Wybraliśmy składniki tego suplementu tak, aby zapewniały szereg naturalnych substancji wspomagających regulację przepływu krwi w mózgu oraz wspomagających regulację neuroprzekaźników hamujących i pobudzające, których zaburzenie powoduje bóle migrenowe. Zalecany zarówno wszystkim osobom zmagającym się z migrenami, oraz w stanach nasilonego stresu jako środek suplementacyjny, uzupełniający leczenie.

Migreny

dotykają około 10% ludzi na całym świecie. objawiają się silnym bólem głowy, któremu często towarzyszą wymioty i światłowstręt. Te przykre dolegliwości, które mogą wyłączyć nas z życia, to nie jedyna strona migreny. Przewlekłe bóle migrenowe mogą również powodować zmiany neurologiczne, a nawet trwałe uszkodzenia mózgu.

Co jest przyczyną migren? Brak równowagi aktywności pobudzającej i hamującej w mózgu, która jest regulowana przez odpowiednie neuroprzekaźniki. Zmiany w neuroprzekaźnikach mogą powodować nadmierne pobudzenie neurotransmiterów, które powoduje migreny. Zatem, aby terapia migrenowych bólów głowy była skuteczna, konieczne jest regulowanie neuroprzekaźników oraz zadbanie o prawidłowy przepływ krwi, w czym poprzez suplementację wspomagającą terapię uczestniczy OptiMigra®.

Opti Migren®

zastrzeżona formuła z korzenia Gastrodia elata jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z migrenami, ponieważ wspomaga odżywianie komórek nerwowych i działanie ochronne czyli neuroproteksyjne.

Ekstrakt z korzenia lepiężnika różowego
Niezwykle cenna roślina, która suplementuje i wspomaga właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i uspokajające, pomaga poprawiać przepływ krwi. Ekstrakt wspomaga hamowanie wydzielania serotoniny, od lat stosowany w medycynie ludowej w wypadku nerwic, padaczki i bezsenności.

Ekstrakt z kory wierzby białej
Naturalne źródło salicylanów i minerałów. Wspomaga terapię migreny poprzez ich suplementację.

Ekstrakt z korzenia Gastrodia elata
Wspomaga regulacje poziomu neuroprzekaźników hamujących i pobudzających oraz działanie neuroprotekcyjne czyli ochronne przed intensywnym spadkiem dopływu krwi do mózgu.

Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia
optymalizuje funkcjonowanie układu nerwowego i zmniejsza ogólne uczucie zmęczenia i rozdrażnienia. Griffonia zawiera 5-hydroksytryptofan, który przenika do mózgu, gdzie stanowi prekursor serotoniny.

Ekstrakt z liści złocienia maruny (Tanacetum parthenium)
stosowany w celu uzupełnienia zbilansowanej diety, wspomagająco w terapii migrenowych bólów głowy, w których hamuje się uwalnianie serotoniny i histaminy.

Ryboflawina (pozyskiwana ze skrobii kukurydzianej)
niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu
nerwowego. To jej niedobory mogą przyczyniać się do występowania migren.

You may also like