OptiMind

by rafal
0 comment

To suplement, który wspomaga pracę mózgu, koncentracji i procesów zapamiętywania dzięki doskonałej mieszance jego naturalnych składników. Opti Mind® jest polecany zarówno w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego, jak i do codziennego stosowania dla wszystkich osób, zwłaszcza pracujących umysłowo, by mogły działać efektywniej.

Skład

Opti Mindal®
zastrzeżona formuła z owoców Tamarillo, czyli pochodzącej z Ameryki Południowej cyfomandry grubolistnej (Solanum betaceum), nazywanej wzmacniaczem umysłu,. Opti Mindal® dostarcza surowców do produkcji neurotransmiterów regulujących funkcje mózgu.

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba)
stymuluje neurony do skuteczniejszego przekazywania impulsów, wspomaga poprawiania procesu zapamiętywania i zdolności do koncentracji.

Ekstrakt z Brahmi (Bacopa monnieri)
wspomaga zdolności poznawcze, zarówno u dzieci, osób dojrzałych oraz starszych, jest stosowany we wspomaganiu poprawy wielu zaburzeń wynikających z dysfunkcji neurologicznych.

Ekstrakt z Różeńca górskiego (Rhodiola rosea)
poprawia samopoczucie, zmniejsza uczucie senności, wspomaga pamięć krótkotrwałą, dlatego jest polecany w okresach wzmożonej pracy umysłowej.

Lecytyna naturalna
Fosfolipid ten jest istotny dla pracy całego organizmu, poprawia pamięć i przyspiesza wymianę informacji w mózgu i poprawia zdolność zapamiętywania. Stanowi budulec do odbudowy błon komórek nerwowych.

Zalecane przyjmowanie

1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

You may also like