OptiMusclepain

by rafal
0 comment

Jest środkiem dedykowanym dla osób, które borykają się z bólami mięśni, niezależnie od tego, jakie są jego przyczyny. Opti Musclepain® zawiera cenne naturalne składniki stosowane powszechnie w sporcie zawodowym, które wspierają działanie rozgrzewające i regenerujące.

Skład

Opti Muslin®
zastrzeżona formuła z korzenia imbiru wspomaga funkcjonowanie mięśni, a dzięki właściwościom rozgrzewającym wspomaga redukcję stanów zapalnych.

Ekstrakt z owoców Goji w tym polisacharydy
stosowany jest w suplementacji odżywczej w terapii reumatyzmu, poprawie stanu stawów, kości i mięśni. Zawiera duże stężenie witaminy C, która wspiera wzmacnianie pracy układu krążenia i układu immunologicznego.

Ekstrakt z liści aloesu (Aloe vera)
Zawiera cenne substancje odżywcze w regeneracji stawów i mięśni. Ekstrakt polecany jest w suplementacji uzupełniającej dietę dla osób dotkniętych reumatyzmem oraz nerwobólami.

Ekstrakt z owoców Noni (Morinda citrifolia)
ma szerokie zastosowanie we wspomaganiu regeneracji po urazach sportowych i przesileniu mięśni. Jest bogaty w irydoidy, ponadto jest źródłem witamin C i B, żelaza, potasu.

Ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale)
wspomaga regenerację układu ruchu i wspomaga działanie przeciwutleniające oraz rozgrzewające, oraz działanie ochronne jak również wspomaga pobudzanie odżywiania chrząstki stawowej i mięśni.

Ekstrakt z kory wierzby (Salix)
Jest źródłem naturalnych salicylanów. Uzupełnia cenne substancje uczestniczące w regulacji procesów naprawczych po urazach.

Ekstrakt z korzenia Echinacea purpurea
Poprzez uzupełnianie substancji odżywczych dla układu odpornościowego wspomaga leczenie i działa regenerująco co dodatkowo poprawia wygląd cery.

Zalecane przyjmowanie

1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować
u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

You may also like