OptiSleep

by rafal
0 comment

To suplement wspomagający zasypianie, a w jego składzie znajdziemy cenne naturalne substancje odżywcze, które wspomagają regulację rytmu dobowego snu i czuwania i poprawiają nasz nastrój. Opti Sleep® nie tylko skraca czas zasypiania, lecz także wzmacnia i polepsza sen, by ten lepiej regenerował nasz organizm.

Skład:

Opti Senal®
zastrzeżona formuła z owoców południowoamerykańskiej cyfomandry grubolistnej, znanej również jako drzewo pomidorowe, która wspomaga homeostazę układu nerwowego oraz funkcje mózgu.

Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej (Passiflora incarnata)
ma działanie relaksujące i pomaga w zasypianiu. Zawiera znaczne ilości witaminy C, która wspiera układ krążenia i odporność. Passiflora wspiera kondycję stawów, kości i mięśni u osób z chorobami reumatycznymi.

Ekstrakt z owoców wiśni pospolitej (Prunus cerasus)
zawiera witaminę C i melatoninę, dzięki którym wspomaga regulację naturalnego cyklu aktywności organizmu i podnosi wydajność snu. Według badań ekstrakt z wiśni skraca czas zasypiania o prawie 20 minut.

Ekstrakt z nasion głożyny pospolitej (Ziziphus jujuba)
jest źródłem żelaza, aminokwasów i witamin, wspomaga oczyszczanie organizm z toksyn. Głożyna dzięki uzupełnianiu cennych substancji odżywczych, ułatwia zasypianie, wspomaga regulację snu i pomaga walczyć z przewlekłym stresem jak też uzupełnia zbilansowanie diety u osób ze stanami lękowymi.

Ekstrakt z korzenia Różeńca górskiego (Rhodiola rosea)
Nazwa gatunku Różeniec pochodzi od greckiego słowa „rodia” lub „rodion”, które jest związane z charakterystycznym różanym zapachem kłączy Rhodiola Ekstrakt Różeńca poprzez suplementację pochodnych kwasu cynamonowego, takich jak tyrazol, rozowina i solidrizyd wspomaga równowagę biochemiczną mózgu i utrzymanie prawidłowego nastroju. Surowiec ten stosowany jest również w przewlekłym zmęczeniu, jako środek mobilizujący do poprawy wydajności pracy.

Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia
Uzupełniając zasoby organizmu w cenne substancje odżywcze dla mózgu nie tylko wspomaga zmniejszanie uczucia zmęczenia i niepokoju, ale również przywracanie optymalnej pracy układu nerwowego.

5-HTP
5-Hydroksytryptofan po podaniu doustnym stanowi źródło do produkcji cennego neuroprzekaźnika serotoniny, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Prawidłowy poziom serotoniny wspomaga regulację naszego nastroju i snu.

Melatonina
hormon ten odpowiada za utrzymanie prawidłowego rytmu dobowego, Niedobory melatoniny są częstą przyczyną bezsenności.

Zalecane przyjmowanie

1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

You may also like