Świecowanie Uszu

Konchowanie uszu to bardzo skuteczna naturalna stara metoda leczenia Indian Hopi. W zabiegu wykorzystujemy jedyne w swoim rodzaju konchy, opatentowane według przepisu Indian Hopi.


Zabieg świecowania wyjątkowo efektywnie stymulje pozytywne zmiany w organizmie człowieka. Koncha zwana lejkiem jest wykonana z bawełny, nasączona woskiem pszczelim i zestawem wyselekcjonowanych olejków i ziół.


Budowa konchy ma ściśle określony kształt (kąt rozwarcia, długość) co pozwala na jej właściwe użycie, koniec zwany akumulatorem ciepła jest bardzo delikatnie wkładany do zewnętrznej części małżowiny usznej.


Podczas spalania się świecy wytwarza się podciśnienie w kanale usznym tzw. efekt komina i prowadzi do dostrzegalnej regulacji ciśnienia zatok i błony bębenkowej. Zioła wprowadzane są poprzez błony komórkowe do organizmu i oczyszczają go.


Działanie prądu podciśnienia, wyciąga osady i zanieczyszczenia z ucha. Lokalnie dostarczone ciepło powoduje stymulację obwodowego ciśnienia krwi, które wzmacnia obronny system immunologiczny człowieka oraz zwiększa częstość krążenia limfatycznego.


Ciepło stymuluje punkty energetyczne ucha oraz powoduje prawidłowe krążenie energii, działa na zakończenia nerwów oddziałując na mało dostępne części układu słuchu w wyniku tego następuje efekt uzdrowienia zaburzonych stref. Cały zabieg jest przyjemny i skuteczny.


Wpływa na organizm człowieka poprzez detoksykację zatok, limfy i systemu nerwowego. Poprawia stan fizyczny i energetyczny. Doskonale radzi sobie z problemami ze słuchem, górnymi drogami oddechowymi, poprawia pracę tarczycy, percepcję zmysłów i stan duchowy.


Wpływa na organizm człowieka poprzez detoksykację zatok, limfy i systemu
nerwowego. Poprawia stan fizyczny i energetyczny. Doskonale radzi sobie
z problemami ze słuchem, górnymi drogami oddechowymi, poprawia pracę
tarczycy, percepcję zmysłów i stan duchowy.

 

 

Zalecana przy:

 • nadmiarze wosku w uszach,
 • w przypadku drażliwości lub stresów,
 • problemach z zatokami,
 • nerwicach,
 • bólach głowy,
 • bezsenności,
 • głuchocie,
 • szumach uszu,
 • zapaleniu zatok, oraz nieżycie nosa,
 • chronicznym zapaleniu zatok,
 • wzmocnieniu odporności organizmu,
 • oczyszczaniu organizmu,
 • zmęczeniu oczu,
 • oczyszczeniu energetycznym człowieka.

Zabieg:

 

W czasie zabiegu słyszy się delikatne trzaski, szumy oraz odczuwa się przyjemne ogrzewanie organów wewnętrznych ucha. Koncha spala się przez około 15 min.

Cały zabieg trwa dłużej, ponieważ świecuje się zawsze dwoje uszu, nawet gdy tylko jedno sprawia kłopot.

 

 

Przed konchowaniem wykonuję akupresurę głowy oraz delikatny masaż uszu w celu podwyższenia efektów zabiegu.

 

 

Po zabiegu:

 

Po zabiegu należy przez kilka minut poleżeć, odpocząć. Dobrze jest zamknąć oczy i zrelaksować się. Po wyjściu z gabinetu możliwe jest jeszcze przez kilka godzin odczuwać nieznaczne mrowienie w okolicy głowy. Te objawy szybko mijają i są normalne. Po zabiegu należy chronić uszy – w chłodne dni czapką, a w cieplejsze np. wacikami.

 

 

Serdecznie proszę, by w dniu zabiegu do uszu nie dostała się woda, nie można więc np. iść na basen, pływać, a nawet myć włosów. Niektórzy czują poprawę zdrowia czy samopoczucia tego samego dnia po zabiegu. Jeśli jednak dolegliwości były silne, konchowanie należy powtarzać.

W celu zapewnienia właściwego procesu leczniczego wskazane jest wykonanie trzech zabiegów w ciągu tygodnia.

 

MEZATOR QUANTUM

To efekt spotkania medycyny, bioinformatyki i inżynierii elektronicznej, a jego bazę stanowi medycyna kwantowa. Jest idealnym uzupełnieniem dla pozostałych metod diagnostycznych.

Emilia Sporek

Jest pielęgniarką od 2018r. W swojej praktyce zauważyła jak mało skuteczna jest medycyna akademicka, nie rozpatruje i nie analizuje problemu zdrowotnego człowieka całościowo.

0 +
Klientów
0 +
Produktów
0 +
Usług
0
Lat praktyki

Bądzmy w kontakcie

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań lub sugestji. Odpowiemy tak szybko jak to bedzie mozliwe.